افتتاح ساختمان مرکزی بیمه کوثر

مراسم افتتاحیه ساختمان مرکزی بیمه کوثر همزمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت حضرت امام رضا (ع) برگزار شد.

به گزارش توسعه پویا از روابط‌ عمومی بیمه کوثر، ساختمان جدید مرکزی شرکت با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و هیئت همراه، سهامداران عمده، دبیر کل سندیکای بیمه گران و اعضای هیئت مدیره بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ به بهره برداری رسید.

دکتر آقادادی مدیرعامل شرکت در ابتدای مراسم ضمن تبریک ایام دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) و خیر مقدم حضور مدعوین هدف از تاسیس ساختمان جدید بیمه کوثر را تمرکز نظارت ستادی، کاهش هزینه های مرتبط ساختمانی و همچنین در راستای سیاست تفویض اختیارات اجرایی به استان ها و تکریم و افزایش رضایت مشتریان و همکاران سازمانی عنوان نمود.

سردار دکتر ابن الرضا مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تشکر از تلاش های تمامی افراد در تکمیل ساختمان و تبریک تاسیس ساختمان جدید بیمه کوثر، نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه شرکت دانسته و خدمت رسانی به مردم را به عنوان توفیقی برای کارکنان برشمرد.

گفتنی است ساختمان جدید مرکزی بیمه کوثر در محل بزرگراه شهید سلیمانی، غرب به شرق، بعد از پل سیدخندان، پلاک ۱۳۲۴ واقع شده است.

لینک کوتاه:

https://toseepooya.ir/?p=58339

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *