مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صادرات ایران ٣١ خرداد آنلاین برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صادرات ایران ٣١ خرداد آنلاین برگزار می‌شود
مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صادرات ایران ٣١ خرداد آنلاین برگزار می‌شود
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک صادرات ایران به منظور بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ٣٠ اسفندماه ١٣٩٩، دوشنبه ٣١ خردادماه ١۴٠٠ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری توسعه پویا و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، همزمان با اعلام زمان برگزاری برخط مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک صادرات ایران (سهامی عام)، این بانک از سهامداران درخواست کرد با توجه به شیوع بیماری کرونا، در روز برگزاری مجمع از طریق لینک https://live.bsi.ir نسبت به احراز هویت و حضور برخط (آنلاین) در این مجمع اقدام کنند.

هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در اطلاعیه‌ای از تمامی سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحبان سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی جهت حضور در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک صادرات ایران (سهامی عام) به شماره ثبت ٣٨٣٣ که به منظور بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ٣٠ اسفندماه ١٣٩٩ راس ساعت ١٠ صبح روز دوشنبه ٣١ خردادماه ١۴٠٠ به نشانی خیابان سمیه، بین بهار و مفتح جنوبی، ساختمان غدیر بانک صادرات ایران برگزار می‌شود، دعوت کرد.

استماع گزارش هیئت‌مدیره، حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ٣٠ اسفندماه ١٣٩٩، تصویب صورت‌های مالی منتهی به ٣٠ اسفندماه١٣٩٩، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و تعیین حق‌الزحمه آنها، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های مربوط به بانک برای سال ١۴٠٠، تعیین حق‌الزحمه و جبران خدمات اعضای هیئت‌مدیره بانک و سایر مواردی که قابل طرح در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، مهمترین دستورات جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت است.

هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران اعلام کرد: با عنایت به ابلاغیه مورخ ٢۶/١٢/١٣٩٨ سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا مبنی بر برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها با حضور حداکثر ١۵ شخص حقیقی و حقوقی با رعایت حصول حد نصاب قانونی (۵٠ درصد سهامداران به اضافه یک سهم)، سهامداران محترم می‌توانند در روز برگزاری مجمع برای احراز هویت و حضور در جلسه برخط (آنلاین) مجمع از طریق لینک https://live.bsi.ir اقدام کنند.

سهامداران می‌توانند سوالات خود را از طریق تماس با شماره تلفن ٨٨٨٣٢۶١١-٠٢١ یا پست الکترونیک sahamdaran@bsi.ir ​مطرح کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *