شرکت ملی پست و ایدرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت ملی پست و ایدرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
شرکت ملی پست و ایدرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
علی نبوی معاون وزیر صمت درباره انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت ملی پست گفت: براساس این تفاهم‌نامه از ظرفیت‌های ایدرو برای تجهیز ناوگان حمل‌ونقل، آموزش‌های تخصصی و نیازهای زیرساختی شرکت ملی پست استفاده خواهد شد. 

به گزارش توسعه پویا از دفتر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت ملی پست ایران، صبح امروز چهارشنبه، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ در حاشیه نخستین نمایشگاه صنعت پست، «علی نبوی» معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با «محمود لیائی» مدیرعامل شرکت ملی پست ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

لیائی انعقاد تفاهم‌نامه با مرکز گسترش را  رخدادی مهم دانست و افزود: ایدرو ظرفیت‌های عظیمی در زمینه سخت‌افزار، نرم‌افزار، لجستیک هوشمند و زیرساخت‌ها در اختیار دارد که برای شرکت ملی پست و دیگر اپراتورهای پستی قابل استفاده و حیاتی است. 

مدیرعامل شرکت ملی پست عنوان کرد: تفاهم‌نامه امروز مقدمه‌ای خواهد بود تا ظرفیت‌های مهم سازمان گسترش در شرکت ملی پست و دیگر مجموعه‌های همکار بهترین استفاده و بهره‌وری در زمینه خدمت‌رسانی بهتر به مردم صورت گیرد.

نبوی درباره مفاد این تفاهم‌نامه گفت: طبق این تفاهم‌نامه از ظرفیت‌های ایدرو و شرکت ملی پست در یک همکاری مشترک استفاده خواهد شد. 

وی توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، توسعه و بهبود فضاهای اداری شرکت ملی پست و آموزش و طراحی دوره‌های تخصصی را مهم‌ترین محورهای این تفاهم‌نامه دانست و افزود: برنامه‌ریزی در زمینه موارد فوق صورت خواهد گرفت و خدمات موردنیاز در اختیار مجموعه شرکت ملی پست قرار خواهد گرفت. 

معاون وزیر صمت تاکید کرد: از تجربه و توان شرکت مگفا که یکی از مجموعه‌های مهم سازمان گسترش در زمینه فناوری اطلاعات است در راستای کمک به شرکت ملی پست بهره‌گیری خواهد شد.

نخستین نمایشگاه «صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته» از ۸ خرداد آغاز و تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ در مصلای بزرگ تهران دایر است.

لینک کوتاه:

https://toseepooya.ir/?p=58317

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *