دبیرستان دخترانه پاسارگاد در روستای ارزنه استان خراسان رضوی افتتاح شد

تداوم مهرورزی پاسارگادیان؛ دبیرستان دخترانه پاسارگاد در روستای ارزنه استان خراسان رضوی افتتاح شد
تداوم مهرورزی پاسارگادیان؛
دبیرستان دخترانه پاسارگاد در روستای ارزنه استان خراسان رضوی افتتاح شد
دبیرستان دخترانه سه کلاسه پاسارگاد با حمایت بانک پاسارگاد و مشارکت مؤسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع) و اداره کل نوسازی مدارس در روستای ارزنه شهرستان باخرز استان خراسان رضوی افتتاح و به مردم شریف این منطقه اهدا شد.

به گزارش توسعه پویا از روابط‌عمومی ‌بانک پاسارگاد، آیین افتتاح دبیرستان دخترانه پاسارگاد در روز چهارشنبه مورخ ۲۷اردیبهشت‌ماه۱۴۰۲ با‌حضور محمدرضا خدادادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی مدارس، محمد رنجبر مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز خراسان رضوی، محمود صادق‌پور مدیر امور پشتیبانی بانک پاسارگاد، محمد هادی مهدی‌زاده رئیس سرپرستی منطقه شرق کشور بانک پاسارگاد، غلامعلی رأفتی رئیس و اکبر فلاح رستگار نائب‌رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز خراسان رضوی، پرویز پرستویی بازیگر و هنرمند عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون، رسول خادم رئیس سابق فدراسیون کشتی و مسئولین آموزش و پرورش و ادارات باخرز و اهالی روستای ارزنه برگزار گردید.

 لازم به توضیح است شهرستان باخرز از ۵۳ روستا در ۲ بخش مرکزی و بالاولایت تشکیل شده است و جمعیت این شهرستان ۴۷ هزار نفر می‌باشد. با افتتاح این دبیرستان، ۲۰۰ متر مربع به فضای آموزشی این منطقه افزوده شد و بخشی از مشکلات تحصیلی فرزندان عزیزمان در این منطقه کاهش یافت.

گفتنی است بانک پاسارگاد تاکنون در جهت تحقق اهداف خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، توسعه آموزشی و فرهنگی کشور عزیزمان بیش از ۴۰ مدرسه ساخته است و ۱۰ مدرسه دیگر نیز در دست ساخت دارد، هم‌چنین در حوزه کتابخانه‌سازی نیز تاکنون ۲۱ باب کتابخانه در استان‌های اردبیل، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و فارس احداث کرده است.

لینک کوتاه:

https://toseepooya.ir/?p=57495

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *